Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Przedszkole nr 46
Strona głowna  /  Księga gości
Witamy w naszej księdze gości 
Księga Gości
Mirella Rerych (tola.zabrze.pl@interia.pl)
data dodania: 2019-04-19
Jako rodzic, którego dziecko podczas strajku korzystało z opieki Przedszkola dziękuję wszystkim, że pomimo trudnego czasu udało się zagwarantować uczestnictwo dzieci w codziennych zajęciach. Dziękuję. A przy okazji składam całemu zespołowi Wesołych i zdrowych Świąt!


data dodania: 2018-09-20
Drogie Dzieci, Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka życzymy Wam aby ten i każdy kolejny dzień był pełen radości i zabawy. Rozwijajcie swoje zainteresowania, uczcie się i z uśmiechem na twarzy poznawajcie otaczający Was świat. Życzymy Wam, aby najbliższe miesiące spędzone w ukochanym przedszkolu były wspaniałą przygodą, a dla Nauczycieli czasem dydaktycznych sukcesów i satysfakcji z pracy. Spełnienia wszystkich marzeń, dzieciom z całego naszego Przedszkola!!! Rodzice z Grupy Nutek Poniżej link do Listu Rzecznika Praw Dziecka z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka https://brpd.gov.pl/node/43246


Katarzyna Jarzębska-Andzel (k.jarzebska-andzel@wp.pl)
data dodania: 2018-06-22
Z okazji zakończenia kolejnego roku szkolnego chciałam podziękować w imieniu Rady Rodziców Pani dyrektor, całemu gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom przedszkola,za uśmiech,dobre słowo,zachętę do pracy,nawet gdy dzieciom się nic nie udawało,i pochwałę gdy wszystko szło dobrze. Za pomoc w odkrywaniu tego w czym nasze dzieci są najlepsze i przekonywanie ich,że mogą zrobić więcej niż się spodziewali. Za pokazanie im,że się liczą i są ważni. Za przełamanie strachu do rzeczy nieznanych i niezrozumiałych. Za to,że dzieciaki zawsze mogą na Panie liczyć. Za te 10 miesięcy,które wniosły w ich życie tak wiele radości... Dziekujemy ????????


Katarzyna Jarzębsk-Andzel (k.jarzebska-andzel@wp.pl)
data dodania: 2018-04-27
W imieniu rodziców dzieci z grupy Nutki gorąco proszę o oddawanie głosów na stronie dziennika zachodniego,na naszą grupe oraz na wychowawczynie Pania Beate Miture w plebiscycie na najlepszego nauczyciela i grupe przedszkolną. Głosy oddawać można do dnia 18'05'2018 r.


Katarzyna Jarzębska-Andzel (k.jarzebska-andzel@wp.pl)
data dodania: 2016-12-07
Pani Dyrektor,z okazji Pani urodzin,życzymy Pani subtelnej niecierpliowści wiosny,łagodnego wzrastania lata,cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy.Wielu chwil radości,aby kazdy dzień był dal Pani niezapomniana przygodą i powodem do zadowolenia.Tego wszystkiego życzą Pani dzieci wraz z rodzicami z grupy "STOKROTEK "


Katarzyna Jarzębska-Andzel (k.jarzebska-andzel@wp.pl)
data dodania: 2016-10-14
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy, całemu gronu pedagogicznemu,takich myślii marzeń,któredają się urzeczywistnić.Pięknych i szlachetnych pomysłów,które podszeptuje serce.Cierpliwosci i wytrwałości,żeby służba dzieciom zrodziła wiele szlachetnych owoców.Tego wszystkiego życza dzieci wraz z rodzicami z grupy "STOKROTKI"


Iwona Żyła-Godzimirska (iwonagodzimirska@interia.eu)
data dodania: 2014-10-14
W jednym z ważniejszych dni w całym roku szkolnym, Dniu Nauczyciela, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom. Dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z każdego przedszkolaka! Serdecznie pozdrawiamy, Kajetan z Rodzicami


Małgorzata Kilarska (gracja_83@wp.pl)
data dodania: 2014-10-01
Popieram działanie strony, super sprawa, na spokojnie w domowym zaciszu o każdej porze można zapoznać się z różnymi sprawami dotyczącymi naszych dzieci i ich rozwoju, oby stronka działała nadal :)


Iwona Wasilewska (iwi@spoko.pl)
data dodania: 2012-09-25
super ze strona działa,ze można dawać komentarze pozdrawiam


Elżbieta Szymańska (elka198555@interia.pl)
data dodania: 2011-02-17
Bardzo świetny pomysł z tą stroną, cieszę się że ta stronka już działa


Dodaj wpis
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Wpis